Metalo apdirbimas

Pagal pateiktus brėžinius ar technines užduotis atliekame įvairias metalo apdirbimo paslaugas.

Metalista yra geriausia metalo apdorojimas įmonė Lietuvoje. Mūsų patyrusių amatininkų komanda profesionaliai užsiima įvairiomis metalo apdirbimo paslaugomis. Mes lanksčiai išplėtėme savo unikalius klientų užsakymus į sudėtingų formų detales. Atsižvelgdami į pateiktą techninį projektą užtikriname, kad visuose gamybos etapuose būtų užtikrinta aukščiausia darbo kokybė - nuo precizinio apdirbimo iki dengimo ir paruošimo ilgalaikiam aptarnavimui.

Atliekame šias metalo apdirbimo paslaugas

Priklausomai nuo užsakovo poreikių galime įgyvendinti ir kitus metalo apdirbimo projektus, kaip: plieno konstrukcijų gamyba, metalo lankstymas, suvirinimas, metalo paviršių smėliavimas ir kt.

Technologinės galimybės:

Gamyboje naudojame aukštos kokybės plienus, nerūdijantį plieną, spalvotuosius metalus, plastiką bei kitas individualiam kliento užsakymui reikalingas medžiagas, kurias užsakome iš patikimų, ilgamete praktika patikrintų tiekėjų.
10 metų patirtis metalo apdirbimo sektoriuje ir sėkmingai įgyvendinti kompleksiniai metalo paruošimo sprendimai leidžia nepriekaištingai išpildyti išskirtinius klientų užsakymus. Kiekvienu atveju įsigiliname į kliento poreikius, smulkiausias techninio plano detales, o įgyvendinę užsakymą ir atlikę galutinę kokybės kontrolę užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.