Technologinės įrangos gamyba

Metalista yra kompanija, kurioje gaminama technologinė įranga. Esame profesionalūs gaminant ir montuojant nestandartinę įrangą įvairioms pramonės šakoms pagal kliento pateiktus brėžinius.

„Metalista“ gamina technologinę įrangą Lietuva. Padedame klientams įvairiuose pramonės sektoriuose įgyvendinti įvairaus sudėtingumo metalo konstrukcijas ir technologinius sudėtingumo projektus. Mes sukaupėme ilgametę patirtį intralogistikos ir mechatronikos srityse. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda užtikrins, kad Jūsų individualus užsakymas būtų atliekamas naudojant efektyviausius technologinius sprendimus ir aukščiausius kokybės standartus.

Atliekame šias technologinės įrangos gamybos paslaugas:

Kiekvieną užduotį atliekame atidžiai įsigilinę į užsakovo poreikius. Pagal juos pritaikome individualiam užsakymui efektyviausius gamybinius ir technologinius sprendimus, palankius klientui ne tik kokybės, bet ir kainos bei terminų atžvilgiu. Profesionaliai įvertinę pateiktą technologinės įrangos brėžinį, lanksčiai įgyvendiname net ir sudėtingiausius projektus.