Nestandartinės technologinės įrangos gamyba

Metalista komanda susiduria su unikaliais projektais, kurie reikalauja ne tik didelio bagažo patirties, techninių žinių, bet ir nestandartinių sprendimų įveikiant sudėtingiausias užduotis. Unikalūs projektai reikalauja didelio kruopštumo bei dėmesio detalėms, tad tam ir esame mes – kad net ir mažiausios smulkmenos būtų atliktos taip, kaip klientas arba techninė užduotis to
reikalauja.

Metalista profesionalų komanda įgyvendina skirtingo pobūdžio nestandartinės įrangos projektus, skirtus įvairiems pramonės sektoriams. Dirbame su gamybos sektoriumi, kuriame reikalinga tiksliai bei kruopščiai veikianti įranga užtikrinanti sklandų veikimą, saugumą bei našumą. Taip pat žemės ūkio sektoriumi, kur dažnai užsakomi vienetiniai gaminiai skirti konkrečiai funkcijai atlikti.

Nestandartinė technologinė įranga gaminama, komunikuojant su klientais, visoje projekto gamybos proceso eigoje. Suderinamas projektas, aptariami technologiniai sprendimai, galiausiai, įranga tobulinama tol, kol pasiekiamas klientą tenkinantis rezultatas.